1.00 PLN

Projekt elewacji / wizualizacja domu / remont / malowanie/ wykończenie

Pozostałe usługi
Marzec 16, 2019
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Państwo: Polska
Data publikacji: Marzec 16, 2019
Numer ogłoszenia: 6237 Odsłon: 10

Opis

Oferujemy profesjonalny projekt elewacji twojego domu!


 


Najważniejsze, aby projekt, który przygotujemy spełnił wszystkie Twoje wymagania, dlatego dobrze poznajemy Twój gust i doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowe.


Przygotowanie propozycji dla Ciebie zajmie kilka dni zależnie od wielkości zamówienia oraz zakresu prac. Zadzwoń do Nas i sprawdź, jak szybko otrzymasz projekt


Nie ograniczamy działań lokalnie. Niezależnie od tego, gdzie budujesz możemy pomóc Ci z wizualną stroną Twojego domu. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.


Jak zamówić projekt?


 


Zrób kilka ujęć swojego domu, w świetle dziennym. Najlepsze będą ujęcia z dwóch przeciwległych narożników. Jeszcze nie ten etap? Przygotuj wizualizację domu, którą otrzymałeś przy zakupie projektu lub skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej oferty.


 


OPISZ SWOJE POMYSŁY I WARUNKI ZABUDOWY


Przygotuj krótki opis stylu, który chciałbyś zastosować na swoim domu. Nie masz zupełnie pomysłu? Doradzimy Ci. W niektórych przypadkach wygląd zewnętrzny budynku regulowany jest w Warunkach Zabudowy lub Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, poinformuj nas o istotnych dla projektu zapisach.


 


REALIZACJA


Po przyjęciu zamówienia tworzymy koncepcje, które otrzymujesz w przeciągu kilku dni. Po otrzymaniu Twoich uwag i poprawek wprowadzamy zmiany. Zawsze zależy nam, abyś był zadowolony z rezultatu, dlatego zależnie od wybranego pakietu masz prawo do wprowadzenia kolejnych poprawek.


 


Skontaktuj się z nami:


Mail:


pogografika(at)gmail.com


Tel.:


794 664 085


 Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Podobne ogłoszenia